"Він кум Марченко, а не Медведчука": "Слуга народу" відмовляється позбутися токсичного кандидата

"Слуга народу" Холодов МедведчукДмитро Разумков Об этом сообщает spritno.in.ua со ссылкой на СМИ.

У партії "Слуга народу" не вважають підставою для виключення зі свого виборчого списку бізнесмена Андрія Холодова той факт, що він є кумом Оксани Марченко – дружини одіозного проросійського політика Віктора Медведчука.

Про це сьогодні, 8 липня, на брифінгу в Києві сказав голова партії Дмитро Разумков, повідомляє УП із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Слуга народу" Холодов Медведчук

"Наскільки мені відомо, він є кумом Марченко, а не кумом Медведчука, справедливості заради. І ця інформація, на мій погляд, не повинна була бути основоположною для включення або виключення людей зі списку в зв’язку з їхніми зв’язками з тими чи іншими українськими політиками або тими людьми, які себе такими вважають", – сказав він.

"Плюс, наскільки мені відомо, це сталося не зараз. Це досить давня історія. Тому я не думаю, що це повинно було стати основним пунктом для виключення людини зі списку", – додав він.

Разумков вказав, що саме таке рішення ухвалила відповідна комісією партії, тому кандидатуру Холодова не розглядали на з’їзді партії 7 липня.

Кум дружини кума Путіна Холодов іде в нардепи від "Слуги народу" під прохідним номером 22.

"Слуга народу" Холодов МедведчукВіктор Медведчук й Оксана Марченко. Кум Путіна й кума "слуги народу"

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1562585253--vin-kum-marchenko-a-ne-medvedchuka-sluga-narodu-vidmovlyaetsya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя